Loading
*Online olarak www.softrentacar.com internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve birkaç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Unutmayın erken rezervasyon yaptırmanız halinde çok daha ekonomik fiyatlar alırsınız.
*Aynı zamanda 0(552) 819 7545 numaralı rezervasyon merkezini arayarak 7 / 24 rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Rezervasyonunuz anında ilgili ofise iletilir ve sizin için en uygun aracımız hazırlanır. Rezervasyon bilgilerinizle ofise gitmeniz veya adrese teslim kiralama yaptıysanız rezervasyon saatlerinde adresinizde olmanız yeterlidir.
Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belirttiğiniz ofise gitmeniz veya adresten alım yapılacak ise adresinizde olmanız yeterlidir. Alış istasyonu ile dönüş istasyonunun farklı iller olması durumunda oluşacak tek yön ücreti için rezervasyon sorumlusuna danışınız. Kiralama süresince her türlü soru ve sorunlarınız için size bildirilen telefon numarasından yetkili çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz.
Rezervasyonlar grup bazlı yapılmaktadır ve marka garantisi verilmemektedir. Rezervasyonunuzun yapıldığı grupta araç o tarihte müsait değilse bir üst segment araç aynı fiyattan verilecektir.
Ehliyet ( yurt dışından geliyorsanız ayrıca pasaport ), adınıza kredi kartınız, adres ve telefon bilgileriniz sözleşmemize personelimiz tarafından kaydedilir.
Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi ilave sürücü/sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ve ek sürücü bedeli ödenmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm güvenceler geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.
Günlük ve aylık araç kiralamalarında kilometre sınırı bulunmaktadır. Detaylı bilgiyi rezervasyon merkezimizden alabilirsiniz.
Evet, nakit veya banka kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz fakat sözleşmelerdeki maddeler değişiklik gösterebilir.
Minimum kiralama süresi 24 saat olduğundan, en az 1 günlük ücret alınır.
Tüm araçlarımızda HGS bulunmaktadır. Kiralamanız bittiğinde Karayolları tarafından HGS kullanım bilginiz tarafımıza ulaşmaktadır ve kiralama sonunda tahsil edilmektedir. Tahsil sürecinde Karayollarına bağlı olunması nedeniyle geç tahsilat yapıldığı durumlar olmaktadır. HGS takılı olan araçlarımızla OGS gişesinden geçiş yapılması durumunda kaçak geçiş meydana gelir ve kullanıcıya yansıtılır.
Trafik cezası TC numaranıza yazıldı ise, ödemeyi aracın kullanıcısı yapmalıdır. Plakaya yazılan trafik cezalarında trafik cezası tarafımıza tebliğ edildiğinde indirimli olarak ödenmektedir ve müşterilerimizden tahsil edilmektedir. Eş zamanlı olarak trafik cezasına ait hizmet bedeli de tahsil edilmektedir.
Evet, alıyoruz. Aracın; alkollü, uyuşturucu etkisi altında yada yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekmektedir. Aksi takdirde; aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur. Her hangi kaza durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm güvenceler geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3’cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracı öder.
Aracın yerini değiştirmeden, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vererek, Soft Rent A Car Tam Destek Hattını 0(552) 819 7545 no’lu telefondan aramalısınız.
Evet. Soft ‘tan uzun dönem kiralama yapabilirsiniz.
Aracın bakımı ya da hasar durumunda, Soft araca eşdeğer veya bir üst grubu aracı en kısa zamanda hizmetinize sunar.

Feel Free to Say Hello! GET IN TOUCH WITH US

This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum

Call Now ButtonŞİMDİ ARA